En iyi 30 Ücretsiz T-Shirt Mockup Sitesi

T-shirt işinize başlarken tasarım ilhamınızı sağlayacak en iyi tişört mockup koleksiyonu.

T-shirt işine girmek isteyen ancak tasarımlara gelince nereden başlayacağını bilemeyen bir girişimci iseniz, çevrimiçi olarak sizin için doğru araçları bulabilirsiniz.

T-shirt mockups birkaç dakika içinde şık t-shirt tasarımları oluşturmak için kullanılabilir .

İşte başlamak için ücretsiz olarak indirebileceğiniz en iyi ücretsiz tişört mockups siteleri.

Pixeden

Pixeden

Pixeden, aralarından seçim yapabileceğiniz hem ücretsiz hem de premium tasarım modelleri sunar. Sadece ücretsiz PSD dosyalarından birini indirin; kendi özel tasarımlarınızı elde etmek için metni ve logoları düzenleyebilirsiniz.

Web sitesi sadece standart tişörtler değil aynı zamanda kişiselleştirebileceğiniz gömlekler ve diğer lüks kıyafetler de sunuyor.

Kaynak

Grafik Burger

Graphic Burger, ticari veya kişisel kullanım için değiştirmek üzere kendiniz indirebileceğiniz bir dizi şablon sunar.

Web sitesinin koleksiyonu standart Tişörtlerinizden asılı tişörtlere ve bayan tişörtlerine kadar uzanıyor. Tek tek şablonları indirmek ücretsizdir ancak bazı setleri ücret karşılığında satın alabilirsiniz.

Kaynak

CafePress

CafePress

Cafepress, tişört işinizi desteklemenizi sağlayan harika bir tişört mockup jeneratör aracıdır.

Erkek, bayan ve çocuk tasarımları arasından seçebileceğiniz 50’den fazla tasarım var. Şablonları Photoshop’ta düzenleyebilir ve kendi tasarım öğelerinizi ekleyebilirsiniz.

Kaynak

Threadless

Threadless

Threadless, zip dosyalarına indirebileceğiniz bir dizi şablon sunar. İndirilebilir seçeneklerden bazıları beyzbol te, tişört, kazak ve daha fazlasını içerir.

PSD dosyalarını, hem ticari hem de kişisel kullanım için ücretsiz olarak kendi örneklerinizi oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Kaynak

Piksel Buda

Piksel Buda

Pixel Buddha, beş farklı renkte mevcut olan bir kadın tişörtü için ücretsiz bir mockup sunuyor.

Sanatçı, tasarımcıların baskıdan sonra nasıl görüneceğini anlamalarına yardımcı olmak için şablonu daha gerçekçi hale getirmek için orijinal tasarımı kırışmış. Özelleştirilmiş tasarım için kendi tasarımlarınızı şablona ekleyebilirsiniz.

Kaynak

Anlaşma Jumbo

tişörtlü örnekler

Deal Jumbo, ticari ve kişisel kullanım için ücretsiz bir indirilebilir kısa kestirme imkanı sunar. Beyaz, sarı ve mavi olmak üzere birçok renk mevcuttur.

Dosyaları Photoshop’ta açabilir ve kişisel veya ticari ihtiyaçlarınız için özelleştirmek üzere metin veya görüntüleri düzenleyebilirsiniz.

Kaynak

Michael Hoss

Ücretsiz + Longline + tişört + mockup

Michael Hopps’tan ücretsiz birkaç tişört örnekler indirebilirsiniz . Giysi renkleri, kılıf renkleri ve tişörtün diğer parçaları, çok özel bir görünüm elde etmek için özelleştirilebilir.

PSD dosyaları, kendi özel tasarımlarınızı eklemek ve istediğiniz gibi değiştirmek için kullanabileceğiniz Akıllı Nesne tutucularıyla birlikte gelir.

Kaynak

Zippy Piksel

Serbest yuvarlak boyun-tshirt-mockup

Zippy Piksel indirmek için ücretsiz bir vintage tarzı özelleştirilebilir şablon sunuyor. Mockup ücretsiz olarak indirilebilir ve ticari olarak kullanmak istiyorsanız grafikler için ödeme yapmanız gerekir.

Ayrıca, kendi grafiklerinizi kullanabilir ve herhangi bir lisans maliyeti olmadan ticari kullanım için kullanabilirsiniz.

Kaynak

Ücretsiz Kadın T-shirt Maketi

Serbest tişört-mockup-kadın

Siyah tişörtler moda endüstrisindeki tüm öfke ve kadınlarda siyah tişört için bir şablon arıyorsanız, bu tişört mockup size kapsamı dahilinde.

Düz tasarım PSD, maksimum kişiselleştirme için desenleri, alıntıları, isimleri ve hatta çizgi filmleri içerecek şekilde düzenlenebilir. Son sonuçları, yazdırmadan önce bilgisayarınızda PSD yazdırmaya hazır hale getirme ile ilgili görebileceksiniz.

Kaynak

Moda Kadın T-shirt PSD Maketi

Şık Kadın T-Shirt PSD Maketi

Fantezi bir şey arıyorsanız Fashionable Women T-Shirt PSD Maketi çevrimiçi en iyi örneklerinden biridir.

Dosya, son kıyafetin nasıl görüneceğini özelleştirmek için ekleyebileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz akıllı nesnelerle uyumludur.

Kolsuz bir tasarım için mockup, daha fazla tasarım öğesi eklemek için mevcut akıllı nesne katmanlarıyla ek kişiselleştirme sağlar.

Kaynak

Şık Siyah Renkli Erkek T-shirt PSD Maketi

Serbest siyah-tişört-mockup-psd

Hazır giyim endüstrisine yeni başlıyorsanız ve tişörtlerinizi çevrimiçi satmak istiyorsanız, size yardımcı olacak birçok araç vardır.

Fashionable Black Colourful Erkek Tişört mockup , üzerinde çalışılabilecek en yeni başlangıç ​​dostu şablonlardan biridir.

Sadece mockup’a akıllı nesneler eklemeniz gerekir ve ilk harika tişört tasarımınıza sahip olacaksınız.

Kaynak

Yuvarlak Yaka Erkek Tişört Maketi PSD Formatında Mevcuttur

Serbest Yuvarlak Boyun-Siyah-Tişört-mockup-PSD

Yuvarlak yakalı tişört tasarımları her zaman modadır ve hem ticari hem de kişisel projelerde kullanılabilir. Mockup, kullanıcıların kendi özel resimlerini ekleyebilmeleri için büyük miktarda kişiselleştirme olanağı sağlar.

Kaynak

İnsanlara Göre Tasarım

İnsanlar tarafından Tasarım

Design by Humans, kendi tasarımınıza uyacak şekilde düzenlenebilir boyutlarda ücretsiz bir düzenlenebilir şablon sunar.

Tişört tasarımında yeniyseniz, şablonda akıllı nesneler eklemeye ve doğru tasarım seçimlerini yapmaya başlamanıza yardımcı olacak bazı harika ipuçları da var.

Tişörtün önü ve arkası maksimum kişiselleştirme için düzenlenebilir.

Kaynak

Trendy Tişört PSD Maketi – Soğuk Logo Tasarımlarıyla Mevcut

Tişört-Mockup-PSD

Logodan başka hiçbir şeyi olmayan basit bir makbuz arıyorsanız, Trendy T-Shirt PSD Maketi sizin için ideal.

Marka ismini göstermek isteyen işletmeler için ideal bir mockup ya da iş yeri kıyafetleri olarak çalışan tişörtleri olarak kullanılabilir. Sadece logoları değil, aynı zamanda kendi tasarımlarınızı da maksimum kişiselleştirmeye ekleyebilirsiniz.

Kaynak

Grafik Twister

Tişört mockup-GRAFİK bükme

Hem ön hem de arka özelleştirme sunan bir mockup istiyorsanız, Graphic Twister, ücretsiz şablonu ile kaplandı.

Kendi tasarımınızı Photoshop’taki şablona yükleyebilirsiniz ve kişiselleştirmeniz gerekir. Tişörtün her iki tarafına da özel metin eklemek istiyorsanız, bir metin alanı da var.

Kaynak

Tasarımcılar İçin Ücretsiz Hedefler

Tişört Maketi

Yükleyebileceğiniz en iyi basit tişört örneklerinden biri, Tasarımcılar İçin Ücretsiz Hediyeler’den.

Onların indirilebilir maketi oldukça basittir ve kişiselleştirme için arka plana logo veya metin ekleyebileceksiniz. Seçilebilecek bir dizi özel yumuşak dokunuşlu renk seçeneği de mevcut.

Kaynak

Biz grafik

Tişört örnekler

We We Graphics’tan tişörtün önünü ve arkasını kişiselleştirmenize izin veren birkaç düz bedava tişört maketi var.

Tişörtün ana rengini de değiştirebilirsiniz; başka bir çok tişörtle kullanılamayan bir şey.

Photoshop’un Akıllı Katmanları, orijinal şablonu bozmadan tasarımı özelleştirmenize yardımcı olmak için uygulanmıştır.

Kaynak

Dribbble

Tişört Maketi

Dribble, web sitesinden alabileceğiniz ücretsiz indirilebilir şablonu ile Photoshop içinde oldukça sanatsal tişörtler tasarlamanızı sağlar.

Tişörtün en benzersiz tasarım yönü, bir tişört yazıcısı kullanarak basmanız durumunda gerçek dünya sonucunu çoğaltmak için kullanılabilen feather efektidir.

Kaynak

Grafik Google

Üst Mockup

Kadınlar için bir tank top tasarım arıyorsanız, bu çekici mockup Graphic Google için indirebilirsiniz.

Yaratıcı, kullanıcıların, tasarımı ücretsiz olarak ticari olarak indirmelerine ve kullanmalarına izin verirken, tasarımları çevrimiçi yayınlamak istiyorsanız, tasarımcıyı kredilendirmek için bir geri bağlantı eklemeniz gerekir.

Kaynak

Grahamphisherdot

tişört

Graham Phisher Dot’un ücretsiz tişört şablonu, kullanıcıların indirmesi için DeviantArt’ta bulunan en popüler tişört örneklerinden biridir.

PSD maketi tamamen ücretsizdir ve kullanıcılar bunları herhangi bir lisans veya kredilendirme olmadan ticari olarak kullanabilir. Sadece seçtiğiniz bir tasarım ekleyin ve gitmek için iyi.

Kaynak

ThisLooksGreat

Tişört-Mock-up

Günlük kullanım için hazırlanmış bir su tişörtünü arıyorsanız, Bu Looks Great ücretsiz tişört mockup’ı sunar. PSD dosyasında, logolarınızı veya diğer tasarımlarınızı yerleştirmek isteyebileceğiniz yerlerde ayarlanan Akıllı Nesneler bulunur. Ana renk, daha fazla özelleştirme için de düzenlenebilir.

Kaynak

Ücretsiz – T-Shirt Maketi Behance

tshirt örnekler

Behance, kendi kıyafetlerini indirip tasarlayabilmek için tomurcuklanan tişörtlü işletme sahiplerine destek olmak istiyor.

Tasarımın kendisi oldukça barebone ve kullanıcıların mockup’a özel tasarımlar ekleyebilmeleri için Adobe Photoshop uygulamasını indirmeleri gerekiyor.

Kaynak

Tasarım Cıvataları

Serbest Man-of-the Steel-superman-tişört-Tasarım

Süper kahraman logolarıyla tasarımlar oluşturmak istiyorsanız, Tasarım Cıvataları ücretsiz özelleştirilebilir bir mockup sunuyor. Maketin premium bir sürümü ve ticari olarak kullanabileceğiniz telif hakkıyla korunan grafikler mevcuttur.

Kaynak

Tasarımcı Tale tarafından Polo T-Shirt Maketi

polo-tişört-mock-up-template-önizleme

Çevrimiçi olarak sunulan çoğu tişört şablonundan farklı olarak, Designer Tale’in indirilebilir maketi bir polo tasarımı sunar.

PSD dosyası, gerçekçi şekillendirme nedeniyle tişörtün baskı sonrasında nasıl görüneceğini görmenizi sağlar. Gömleğinin sol tarafına ince bir özelleştirmeye izin veren bir logo veya metin ekleyebilirsiniz.

Kaynak

Pamuk Bürosu

tişört tasarım örnekler

Pamuk Bürosu, kullanabileceğiniz basit pamuklu tişört şablonları sunar. Tasarımcı, kişiselleştirme için çok fazla alan bıraktığı için ona ne kadar logo veya tasarım ekleyebileceğiniz konusunda bir sınırlama yoktur.

Kaynak

Tyunderscore

tshirt örnekler

Tyunderscore, tasarlamak ve özelleştirmek için çeşitli renkli şablonlar sunar. İndirilebilir dosyalar Photoshop CC üzerinden açılabilir ve daha fazla özelleştirme için dosyaya etiket ekleyebilir veya gizleyebilirsiniz.

Kaynak

Sahte Dükkan

tişört örnekler

Mock Shop, düzenlemeniz için ücretsiz bir fermuarlı kapüşonlu tişört şablonu sunmaktadır. Giysinin önüne ve arkasına akıllı nesneler ekleyebilirsiniz ve dosyayı düzenlemek çok kolaydır. Tişörtün düzenlenebilir kısımları, tasarımı özelleştirmenizi kolaylaştırmak için iyi bir şekilde etiketlenmiştir.

Kaynak

Angela Acevedo

Maketler

Bu tişört mockup Angela Acevedo’den DeviantArt’da mevcut ve basit tasarımlar arayanlar için mükemmel. Tamamen siyah tasarım ve PSD’deki özelleştirilebilir Akıllı Nesneler, yeni başlayanlar için özelleştirmeyi kolaylaştırır.

Kaynak

Upstate Merch Tişört Şablonu

Upstate-MERCH T-shirt-mockup-ŞABLON

Cool Digital’de barındırılan Upstate Merch mockup, kendi logolarınızı eklemek için kullanabileceğiniz harika bir şablon. Ne kadar kişiselleştirebileceğiniz konusunda kısıtlamalar var ama basit promosyon tişörtler isteyenler için ideal.

Kaynak

Antonio Padilla’nın fotogerçekçi tişört şablonları

tişört tasarımı

Antonio Padilla’nin fotogerçekçi tişört şablonları, makbuzların basılmış gibi görüneceği konusunda gerçekçi bir fikir edinmek için kullanılabilir.

Mockup, düz tasarımlara güvenmek yerine, son ürüne daha iyi bir genel bakış sağlamak için kırışık bir tasarım sunar.

Kaynak