Web Sitesi Yaptır

Bir konuyu çok iyi bilmenin yanısıra, bunu karşı tarafa en doğru şekilde aktaramadığınız sürece, ne bildiğinizin pek bir önemi olmayacaktır. Bu yüzden Kişisel veya Kurumsal web tasarımı sizi en iyi anlatma, vizyonunuzu, ürünlerinizi ve/veya hizmetlerinizi hem yazılı, hemde görsel bir kompozisyon şeklinde aktarma aracıdır.

Bütün bu çalışmalar ile birlikte, web sayfası tasarımınızın ne şekilde dönüşüm sağladığı da önemlidir. Bu noktada da web tasarımı aslında tek başına yeterli olmadığını görmekteyiz. Web sayfanız yayınlanmaya başladıktan sonra, potansiyel müşterilerinizin sizin sayfanıza ulaşmaları gerekmektedir. İşte bu noktada devreye arama motorları girecektir.

Yaptığımız Web Tasarımı Çalışmaları İle İlgili Başlıca Özellikler;

Kurumsal Web Tasarım

Web sayfanız, mevcutta bulunan veya oluşturulacak olan kurumsal kimlik çalışmanızın üzerine inşa edilmelidir. Böylelikle web sayfanız diğer unsurlarla bir bütünlük içerecektir.

Erişilebilirlik

Ziyaretçileriniz web sayfanızda istediği içeriğe Masaüstü ve Mobilden kolayca ulaşabilmeli, bunun yanı sıra sunmuş olduğunuz ürün veya hizmetleri kolay ve sorunsuz bir biçimde görüntüleyebilmelidir.

Arama Motoru Dostu Web Tasarımı

Bilindiği gibi arama motorları (Google, Yandex, Bing vb.) artık hayatımızın tamamen içerisinde ve aklımıza gelen en ufak bir konuda onlara danışıyoruz. Web sayfanızın arama sonuçlarında bulunabilir olması ve sıralamalarda doğru anahtar kelimelerle iyi pozisyon alması ile müşterileriniz ve/veya ziyaretçileriniz sitenize çok çabuk ulaşabilecekler.

Yaptığımız web tasarımı çalışmalarında, arama motorlarının, web sayfanızı indexleme kriterlerini göz önünde bulundurarak, altyapısal anlamda web sayfanızın teknik çalışmalarımızla çok daha rahat ve doğru indexlenmelerini sağlamaktayız.

Web Sitenizi Biz Yapalım
Sizde İşlerinizi Profesyonel bir Ajansın yapmasını istiyorsanız grafigoopr@gmail.com mail adresinden veya 0.545 744 1453 whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz.