WordPress için En İyi 10 E-posta Pazarlama Eklentisi

eposta pazarlama

E-Posta Pazarlama / Email Marketing

İnternet kullanıcısı olarak, muhtemelen birkaç favori web siteniz var. Bu web sitelerinin bazıları büyük bir şirkete ait olabilir, diğerleri ise küçük bir hobi veya niş blog olabilir.

Durum ne olursa olsun, tüm bu blogların bir haber bülteni sistemine sahip olduğunu veya sizi e-posta ile ‘abone’ olmaya çağırdığını fark ettiniz mi?

Bu nedenle, eğer bir web sitesi sahibiyseniz, o zaman bu e-posta pazarlaması sorununu ciddi olarak düşünmenin zamanı geldi.

Ancak nasıl başlayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz ve bir WordPress kullanıcısıysanız, e-posta pazarlama girişiminize başlamanıza yardımcı olabilecek en iyi eklentilerden bazılarını sizin için listeledik.

En İyi E-posta Pazarlama WordPress Eklentileri

MailChimp

Mailchimp E-posta pazarlama Eklentisi

MailChimp, en popüler e-posta pazarlama çözümlerinden biridir . Neyse ki, hizmetin WordPress için bir eklentisi var.

Eklenti, hedef kitlenizle olumlu yanıtlar almak için e-postalarınızı tasarlayıp özelleştirebileceğiniz birçok seçenek sunar.

Eklenti, e-posta gönderip izlemenize, abonelerinizi yönetmenize , pazarlamanızın analizini almanıza, hoş e-posta şablonları oluşturmanıza, otomatik yanıtlayıcıyı ve daha fazlasını yüklemenize olanak sağlayan özellikler sunar .

Ziyaretçilerinizden bilgi toplamak için kayıt formlarını özelleştirmek, kayıt onay kutularını ve diğer çeşitli formları özelleştirmek için eklentiyi de kullanabilirsiniz.

EKLENTİYİ İNDİR

Opti Canavar

opti canavar

Şimdi , WordPress web siteleri için popüler e-posta pazarlama eklentilerinden biri olan OptinMonster hakkında konuşalım .

Eklenti, özelliklerini kullanmak için modüler bir yapıya sahiptir; bu, tüm özelliklerini, sadece kullanmak istemediklerinizi indirmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir. Bu eklentiyi rakiplerine göre çok daha hafif hale getiriyor.

Eklentinin özelliği, çıkış hedefi açılır penceresi olacaktır. Bu, ziyaretçileriniz tarafından yapılan fare hızını ve fare hareketlerini izler ve kullanıcıların sitenizi terk etmek üzereyken web sitenize abone olmalarını ister. Bu, dönüşüm oranını arttırmada yardımcı olabilir.

Eklenti ayrıca, web sitenizde, katılım başlığı, süre, yükleme gecikmeleri vb. İle birlikte göstermek istediğiniz form türü üzerinde kontrol sağlar.

EKLENTİYİ İNDİR

Bloom

Bloom, Elegant temalar ekibi tarafından WordPress‘in önde gelen e-posta eklentisi eklentilerinden biridir . Aboneliğe dayalı satın alma seçeneği sunduklarından, Monarch sosyal paylaşım eklentisi ve diğer önemli ürünleri Divi Theme gibi başka şaşırtıcı ürünler elde edersiniz .

Bu eklenti, tercih formunuzu kendi resminiz, renk düzeniniz ve diğer birçok seçenekle tasarlayabileceğiniz kapsamlı bir yönetici paneli sunar.

Farklı yerleştirme seçenekleriyle birlikte gelir; ayrıca pop-up tetiği ne zaman ayarlamak istediğinizi de ayarlayabilirsiniz, belirli bir süre sonra, kaydırma yüzdesinin yüzdesini ve birkaç seçenek daha kullanabilirsiniz.

çiçeklenme-pano

EKLENTİYİ İNDİR

SumoMe Liste Oluşturucu

sumo e-posta pazarlama eklentisi

OptInMonster ile tartıştığımız çıkış hedefi açılır özelliğini beğendiyseniz, SumoMe’s Lister Builder eklentisini seveceksiniz. Eklenti, ziyaretçileriniz web sitenizden ayrılmaya çalışmadan hemen önce e-posta adreslerini isteyen bir lightbox ister.

Eklenti, tüm bu pop-up’lar için bir dizi özelleştirme özelliği sunar ve bu eklenti mobil uyumludur ve onu birkaç tür yapar.

Diğer özelliklerinden bazıları, WordPress içeriğinizi sosyal medya hesaplarınızla paylaşma, doğrudan web sitenizden Google Analytics’e erişme, tüm e-posta adreslerini ve ısı haritası işlevselliğini bir araya getiren bir kaydırma kutusu içerir.

Sumo, en çok kullanılan e-posta pazarlama WordPress eklentilerinden biridir ve bu şaşırtıcı aracı kullanarak bir çok profesyonel blogcu ve büyük işletme bulacaksınız.

EKLENTİYİ İNDİR

OmniKick

OmniKick, her tür iş için oldukça uyumlu bir pazarlama otomasyon hizmetidir. B2B veya içerik yayıncısıyla ilgilenen bir e-Ticaret mağazanız var.

Oyununuzun rakiplerinizden daha gelişmiş olmasına izin veren bazı benzersiz potansiyellere sahiptir. Dijital pazarlama kampanyanızı planlayabilir ve bu kampanyayı başarıyla uygulayabilirsiniz.

OmniKick’in Damla Özelliği, ilgili müşterileri yakalamanıza ve sağlam bir e-posta listesi oluşturmanıza yardımcı olur. Popup, slaytlar, tam ekran karşılama kapısı ve kayan çubuk gibi farklı şablonlar ve görüntüleme seçenekleri seçebilirsiniz.

Ayrıca, itme bildirim araçları benzersiz bir müşteri ilişkileri yolculuğunu sürdürmeyi amaçlamaktadır. Müşterileriniz çevrimdışı olsa ve sitenizi ziyaret etmese bile, onlara Push Bildirimleri göndermeye devam edebilirsiniz.

Ödüllendirici gerçeği, yakında her zaman ücretsiz deneme başlatabilirsiniz. Farklı fiyatlandırma için farklı bir ürün seçmek mümkündür.

Küçük bir girişimin veya büyük bir yatırımınızın olması önemli değil. OmniKick, insanları meşgul etmenize, onları ürününüze dönüştürmenize ve daha büyük büyümenizi sağlar.

OmniKick

EKLENTİYİ İNDİR

SendinBlue

SendinBlue

MailChimp’e çok benzeyen SendinBlue, aynı zamanda WordPress eklentisine sahip bir e-posta pazarlama hizmetidir. Hizmet, e-posta pazarlamasının yanı sıra işlemsel e-posta ve mobil metin mesajları da sağlar.

Bir çok özellik var ve her şey yeni başlayanlar kadar gelişmiş kullanıcılar tarafından popüler hale getirilmesi için kullanımı oldukça kolay.

Şimdi burada dikkat edilmesi gereken bir şey, eklentinin farklı üyelik planları ile geldiğidir. Eklentiyi ücretsiz kullanmak istiyorsanız, aylık 9000 e-posta kısıtlamasıyla sıkışıp kalacaksınız.

EKLENTİYİ ALIN

İletişim Formu 7

iletişim formu 7

İletişim Formu 7 tam olarak bir e-posta pazarlama aracı değildir , ancak kesinlikle olduğu gibi kullanılabilir. Eklenti, WordPress web siteniz için iletişim formları oluşturmak için kullanılır.

Birçok özellik var ve her şey son derece kullanıcı dostu, hem yeni başlayanlar hem de uzmanlar için tercih edilen seçeneklerden biri.

Eklenti, kolay iletişim formu oluşturma, Ajax destekli gönderme, Captcha, Akismet spam filtreleme ve daha sonra MailChimp entegrasyonunun ek avantajını sağlar .

Bunun da ötesinde, yapmanız gereken tek şey abonelerinize e-posta göndermeye başlamak için web sitenize Contact Form 7 Bülten eklentisini eklemektir .

EKLENTİYİ İNDİR

Attention Grabber

alo haber bülteni

Dikkat Grabber, WordPress deposunda bulunan ücretsiz bir WordPress eklentisidir.

Eklenti, e-posta pazarlama kampanyanızda etkili bir araç olabilir, çünkü adaşını etkin bir şekilde korur, yani ziyaretçinizin dikkatini çekmeye yardımcı olur.

Bunu ‘kolayca kullanıcının dikkatini çeken’ çekici bir bildirim araç çubuğu kullanarak yapmayı başarır.

Bunun yanı sıra, eklentinin sağladığı diğer dikkat çekici özellikler, Google Analytics’i kullanarak kayıtları takip etme yeteneği, belirli içerikleri gizleme veya görüntüleme seçeneği olabilir.

EKLENTİYİ İNDİR

Bülten

bülten

Bülten, WordPress göz önüne alındığında , en güçlü ve popüler e-posta pazarlama eklentisidir .

Aslında, bu eklentiyi yüklediyseniz, o zaman artık tüm e-posta pazarlama gereksinimleriniz için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Her şeyden önce, eklenti tüm bültenlerinizi oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olur. Daha sonra bu, e-posta izleme, özelleştirilebilir formlar ve abonelik widget’ları gibi birçok özellik ile tamamlanır.

Tüm bunları tamamlamak için, kampanyanızın ince ayarını yapmanıza yardımcı olan abone tercihleri ​​özellikleri bulunmaktadır.

EKLENTİYİ İNDİR

ALO EasyMail Haber Bülteni

alo haber bülteni

ALO EasyMail Newsletter, kullanıcıların standart WordPress GUI ve API’sinden HTML / Metin tabanlı haber bültenleri oluşturmalarını ve göndermelerini sağlayan bir WordPress eklentisidir.

Bunun dışında e-postaları kimin alacağını ve kimin alamayacağını ve tüm abonelerinizi toplama ve yönetme seçeneğini seçme gibi temel özelliklere sahip olursunuz.

Bunun dışında eklenti, Abonelikler için bir AJAX widget’ı, bir Hata Ayıklama aracı, bir Tema Yöneticisi ve hemen çıkma e-posta aboneliği iptal etme gibi özellikler sunar.

Eklenti ayrıca, kaç kişinin e-postalarınızı açması ve iç bağlantıları tıklatması gerektiği konusunda fikir verecektir.

EKLENTİYİ İNDİR

FreshMail

freshmail

FreshMail ödüllü bir e-posta pazarlama ve haber bülteni sağlayıcısıdır. Web sitenize yüklenen WordPress eklentileriyle, özelleştirilmiş kayıt formlarını kolayca oluşturabilir ve ekleyebilir, ayrıca sayfalarınıza açılır pencereler ekleyebilirsiniz.

Yine eklenti, yorum bırakma veya bir ankete katılma gibi bir işlem gerçekleştirmeleri durumunda, kullanıcıların sitenize kaydolmasını otomatik olarak sağlayabilir.

Yine, eklenti hangi formların en fazla yeni abone oluşturduğunu görmenize izin veren şık bir özellik sunar.

Ayrıca, eklenti sorunsuz bir şekilde İletişim Formu, WooCommerce çıkışları ve Google Analytics ile entegre olur.

Şimdi, bu eklentiyi beğendiyseniz, aylık 2000 sınırlama ile tamamlamanız koşuluyla ücretsiz bir dönüş için kullanın. Olmazsa, ücretli planlarından bazılarına atlamanız gerekecek.

EKLENTİYİ ALIN

MailPress

mailpress-WordPress-eklentisi

MailPress, piyasadaki en gelişmiş ve tam özellikli bülten eklentilerinden biridir. Eklentinin ilk sürümünden bu yana sürekli bir gelişme gördü, bu yüzden şimdi ve sonra yeni özellikler alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bununla birlikte, bir dezavantajı, birçoğunun eklenti ile sahip olduğu özelliklerin bolluğu. Bu, işleri çok kafa karıştırıcı ve kullanımı zorlaştırabilir. Bunu öne sürün; Mailpress’in en kullanıcı dostu alternatiflerden biri olmadığı söylenebilir.

Ancak tüm özellikler doğru bir şekilde ayarlandıktan sonra, bu listedeki en güçlü e-posta pazarlama araçlarından biri olabilir.

Aslında, eklentinin içerdiği tüm özellikler, ücretli alternatiflerinden bile çok daha fazla. Söylemeye gerek yok, bu yeni başlayanlar tarafından kaçınılması gereken ancak tüm gelişmiş kullanıcılar tarafından benimsenmesi gereken bir eklenti.

EKLENTİYİ ALIN

Sonuç olarak:

WordPress için en iyi e-posta pazarlama eklentileri listemizdi . Hangisini ilginç bulduğunuzu bize bildirin ve bunlardan herhangi birini kullanıyorsanız, eklentiyi kullanma deneyiminizi bize bildirin.

Ayrıca, WordPress her türlü aktivite için geniş bir eklenti listesine sahiptir. Bu nedenle, bu listede kaçırdığımız güçlü bir kuyu özellikleri e-posta pazarlama eklentisini kullanıyorsanız, yorum bölümünde yazmayı da çekinmeyin.

Okur arkadaşlarınız katkılarınızdan memnun kalacaklardır.